ВІДБУЛАСЯ НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 24.01.2022 21:06

24 січня 2022 року під головуванням начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Вапнярської селищної ради Світлани Ревтюх за участю головних спеціалістів відділу О.В.Соколової та Є.С.Шульган та головного бухгалтера Ю.О.Тарчевської відбулася робоча нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти. Мета зібрання – аналіз підсумків освітньої діяльності за І семестр 2021-2022 н.р. та розгляд завдань і цілей на найближчий час. Спільно обговорено питання фінансового характеру, енергозбереження, нововведення в сфері шкільного харчування, дотримання карантинних обмежень, наказової діяльності, виконавської дисципліни, діловодства, проходження медоглядів, дотримання температурного режиму, переходу на дистанційне навчання у зв'язку із зростанням захворюваності на COVID-19, безперебійного доступу до мережі Інтернет, підготовки до ЗНО-2022, поточних та капітальних ремонтів приміщень ЗЗСО, зміцнення матеріально-технічної бази закладів, облаштування харчоблоків, участі в освітніх проєктах та ще чимало питань створення належних умов для якісного навчально-освітнього процесу тощо.