УВАГА!!! КОНКУРС!!!

Дата: 21.01.2022 15:18

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади :  Державного реєстратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вапнярської селищної ради ТГ

Вимоги до кандидатів

1. Наявність громадянства України.

2. Наявність вищої освіти не нижче ступеня магістра або спеціаліста.

3. Стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше одного року.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.

6. Знання чинного законодавства: Конституції України; законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про запобігання корупції", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", інші закони; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів; інструкції з діловодства у відповідному органі місцевого самоврядування; основи психології; правил внутрішнього трудового розпорядку; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; основних програм роботи на комп'ютері.

До заяви із супровідним листом  додаються:

- заповнена особова картка (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  автобіографія;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за минулий рік;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

- Кандидати на посаду можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, резюме, наукові публікації тощо).

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення. (Опубліковано у газеті "Тульчинський край" № 3 від 21.01.2022 р.). Документи  подаються за адресою: смт. Вапнярка, Тульчинського району, вул. Незалежності, 140 Телефон для довідок:, 0435032645.

Перелік питань для підготовки кандидатів на іспит