ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 18.01.2022 09:44

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЗАВІДУЮЧУ КОЛОДЕНСЬКИМ ЗАКЛАДОМ

ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "КАПІТОШКА" -

ФЕДОРОВУ ВАЛЕНТИНУ ВІКТОРІВНУ!

18 січня, в зимовій святковій круговерті закружляло ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ чудову людину, прекрасну жінку, гарного і відповідального керівника, завідуючу Колоденським закладом дошкільної освіти (дитячим садочком) "Капітошка" - ФЕДОРОВУ ВАЛЕНТИНУ ВІКТОРІВНУ! Шановна ІМЕНИННИЦЕ, щиро вітаємо Вас зі святом! Сердечно зичимо, щоб Ваші тендітні плечі були оповиті увагою і теплом, турботою і підтримкою! Легких трудових буднів Вам, здобутків, перспектив і постійного позитивного потоку! Добра  і щастя, благополуччя та довгих радісних років життя!

З повагою та найщирішими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, відділів і стуктурних підрозділів та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.