ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 15.01.2022 09:28

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ -

РАТУШНЯКА ІГОРЯ МИКОЛАЙОВИЧА!

15 січня, зимової гарної днини, постукало святковим морозцем славне ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ у життєве віконечко хорошої людини, старанного та відповідального депутата Вапнярської селищної ради VIII скликання - РАТУШНЯКА ІГОРЯ МИКОЛАЙОВИЧА! Шановний імениннику, з нагоди свята прийміть щирі побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Бажаємо Вам аби Ваші будні були легкими та змістовними, вихідні – насичені яскравими подіями, а зустрічі – завжди теплими та приємними. Невичерпного оптимізму та наснаги, родинного щастя, найповнішої реалізації життєвих планів! Хай доля збагачує життєвою мудрістю та дарує надійну підтримку друзів і колег, довіру громади.

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.