ВІТАЄМО З СТАРИМ НОВИМ РОКОМ ТА ВАСИЛЕМ!

Дата: 14.01.2022 08:01

Дорогі краяни, шановні жителі та друзі Вапнярської громади!

Від щирого серця, з добром у душі, хочемо привітати всіх з ще одним прекрасним зимовим святом – Старим Новим роком! Воно також вважається особливим, адже якщо саме сьогодні Ви загадаєте найзаповітніше бажання, то йому властиво здійснитися! Тож, нехай з цього моменту в подальшому Вашому житті відбуваються тільки щасливі події, а в оселі хай завжди лунає радісний і дзвінкий сміх. Бажаємо Вам благополуччя в особистому житті та в професійній сфері, міцного здоров’я, нових перемог і гідного завершення будь-яких найсміливіших починань! Любові і радості на увесь прийдешній рік!

А також вітаємо з Днем Ангела Василів, Василин, Васильовичів та Василівних! Бажаємо, щоб Ангел завжди Вас оберігав і допомагав в усіх справах та починаннях, супроводжував по довгому життєвому шляху!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова ОЛЕКСАНДР ГОРЕНЮК, староста с.Колоденка Станіслав СІДЛЕЦЬКИЙ, староста с.Високе Віталій КАЧУР, староста с.Вербова Павло ГАЛУШКА, староста с.Марківка та Антопіль Олександр ДУБ.