ВІДБУЛАСЯ РОБОЧА НАРАДА

Дата: 10.01.2022 11:29

10 січня в актовій залі Вапнярської селищної ради під керівництвом селищного голови Олександра Горенюка відбулася щотижнева робоча нарада за участю заступників голови, старост громади,  керівників структурних підрозділів та відділів, а також  начальника Томашпільської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Вінницькій області Сергія Кіся, який ознайомив присутніх в ході наради із новими податковими законодавчими змінами, які вступають в дію з 1 січня 2021 року. Також на зібрання завітали колядники, аби співочою родиною Поліни Фуштей привітати працівників органів місцевого самоврядування із новорічно-різдвяними святами.

Одразу після віншувань та вручення солодких гостинців колядникам робочий процес продовжилася у звичному руслі. У ході наради розглянуто поточні робочі питання, визначено пріоритетні завдання та проконтрольовано стан виконання доручень, даних за підсумками попередньої робочої наради. Також, у ході роботи обговорено стан епідеміологічної ситуації по захворюваності на COVID-19 та стан виконання посилених заходів протидії поширення цієї інфекції. На нараді обговорювалися питання всіх сфер життєдіяльності громади, в тому числі проблеми системи водопостачання, оперативного вирішення питання боротьби з негодою, питання соціального захисту тощо. У ході обговорення учасники обмінялися думками та пропозиціями. За результатами надано відповідні доручення. Селищний голова Олександр Горенюк, підводячи підсумки наради, закликав присутніх до конструктивної праці та виважених рішень.