ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 07.01.2022 08:07

ШАНОВНА ВАПНЯРСЬКА ГРОМАДО! ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ,

ПРАВОСЛАВНІ ХРИСТИЯНИ!

Від щирого серця вітаємо жителів, друзів та гостей Вапнярської громади зі святом Різдва Христового!

Різдво – сімейне свято, чудова нагода відпочити і присвятити дорогоцінний час своїм рідним і близьким, це час загального примирення і прощення. Кожен з нас пов’язує це свято з надіями на краще майбутнє, тож  нехай  у кожного здійсняться його мрії і бажання! Нехай в наші серця увійде любов,  тепло домашнього вогнища, розуміння і любов дорогих нашому серцю людей допоможуть нам зробити світ добрішим і кращим, а Різдвяна Коляда осяює життєву стежину святковою радістю та Божим благословенням.

Різдво Христове – це очікування дива, торжество любові, прагнення до добра і гармонії. Бажаємо, щоб світло Різдвяної зірки принесло кожному жителю Вапнярки, Містечка, Колоденки, Високого, Вербови, Марківки та Антополя благополуччя і щастя, родинне тепло і душевний спокій, а всій Україні – нові звершення і процвітання, мир і  добро!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова ОЛЕКСАНДР ГОРЕНЮК, староста с.Колоденка Станіслав СІДЛЕЦЬКИЙ, староста с.Високе Віталій КАЧУР, староста с.Вербова Павло ГАЛУШКА, староста с.Марківка та Антопіль Олександр ДУБ.