ДО 1 ЛЮТОГО ПРОЗВІТУЙТЕ ПРО КВОТУ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ!

Дата: 06.01.2022 10:52

Увага! Шановні роботодавці!

До 1 лютого роботодавці - ЮРИДИЧНІ ОСОБИ мають подати звіт про квоти  за 2021 рік. Звіт про квоти подається щодо прийняття на роботу громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Їх перелік наведено у ст. 14 Закону про зайнятість. Це річний звіт і за 2021 рік його слід подати до 01.02.2022р.

Нагадаємо, що квота - норматив працевлаштування громадян, зазначених у частині першій статті 14 Закону  про зайнятість (крім осіб з інвалідністю), у розмірі:

• 5 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;
  • не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для підприємств, установ та організацій з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років.

Таке визначення встановлено Порядком №271. І ось саме за ці квоти й треба звітувати.

Не зволікайте, зробіть це вчасно!

Томашпільська районна філія  Вінницького обласного центру зайнятості