ВІТАЄМО з 2022-им НОВИМ РОКОМ!

Дата: 31.12.2021 18:56

ШАНОВНА ВАПНЯРСЬКА ГРОМАДО!

Ось і спливає 2021 рік, який лишиться в історії, як іще один рік долання труднощів, великих та маленьких перемог, здійснення планів та надій. Нам вдалось з гідністю витримати усі випробування та плідно працювати заради кращого майбутнього нашої громади!

Висловлюємо щиру вдячність жителям Вапнярки, Містечка, Колоденки, Високого, Вербови, Марківки та Антополя і всіх друзям Вапнярської громади за розуміння, всебічну підтримку, працьовитість та наполегливість. Віримо, що 2022-й рік принесе нові успіхи й звершення, а добрі справи, започатковані в цьому році, знайдуть своє продовження в майбутньому. У наступному році бажаємо  здійснення всіх мрій, зичу міцного здоров’я, щастя та злагоди кожній родині, а головне – миру та процвітання нашій громаді. Бажаємо усім теплих та затишних свят у родинному колі! З Новим роком та прийдешнім Різдвом Христовим!

З найкращими побажаннями селищний голова Вапнярської громади ОЛЕКСАНДР ГОРЕНЮК, староста с.Колоденка Станіслав СІДЛЕЦЬКИЙ, староста с.Високе Віталій КАЧУР, староста с. Вербова Павло ГАЛУШКА, староста с.Марківка та Антопіль Олександр ДУБ.