ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 05.12.2021 09:34

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ЗАВІДУЮЧУ ВЕРБІВСЬКИМ ДИТЯЧИМ САДОЧКОМ "ДЗВІНОЧОК" -

МАРТИНЮК МАР'ЯНУ МИХАЙЛІВНУ!

5 грудня, чудової зимової днини, святкує своє прекрасне День Народження гарна людина, чарівна жінка, цілеспрямований та мудрий керівник, завідуюча Варбівським дитячим садочком "Дзвіночок" - МАРТИНЮК МАР'ЯНА МИХАЙЛІВНА! Щиро вітаємо Вас, шановна імениннице та бажаємо, щоб життєвий шлях був чистий і ясний, як сонце, прозорий та світлий, як небо, щоб на ньому завжди цвіли червоні троянди кохання, білі лілії вірності, оповиті зеленими гілочками надії. Нехай щастя і радість супроводжують Вас повсякчас в житті, а поруч  крокують вірні друзі і просто хороші люди! Професійних звершень та життєвих гараздів Вам! ЗІ СВЯТОМ!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, Відділу освіти, культури, молоді і спорту та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.