ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 29.11.2021 08:12

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДІЛОВОДА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ЛУГОВСЬКУ ДІАНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ!

29 листопада, в гарну осінню пору, святкує своє чудове ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ гарна людина, прекрасна жінка, щира колега, невтомна бджілка-трудівниця та високопрофесійний фахівець своєї справи, діловод Вапнярської селищної ради - ЛУГОВСЬКА  ДІАНА  ОЛЕКСАНДРІВНА! Щиро вітаємо та зичимо, щоб професійна відповідальність була винагороджена успіхом, уважність — подякою від людей, готовність невтомно трудитися — кар’єрним злетом, , а прекрасні особисті якості — любов’ю і щастям. Нехай цей день принесе у долю радість, тепло, злагоду, зігріє усмішками та дружньою підтримкою! Бажаємо Вам побільше погожих днів, прихильності долі, позитиву та ентузіазму.

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.