З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ІЩЕНКО ЛЮДМИЛУ ВІКТОРІВНУ!

28 листопада, чудової осінньої пори святкує своє прекрасне День Народження, золотий життєвий ювілей чудова людина, гарна, щира жінка, доброзичлива колега та високопрофесійний фахівець своєї справи, головний бухгалтер фінансового відділу Вапнярської селищної ради - ІЩЕНКО ЛЮДМИЛА ВІКТОРІВНА! Бажаємо Вам, шановна ювілярко, міцного здоров'я, професійного щастя, яскравих успіхів та здійснення найзаповітніших мрій. Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні зустрічі, а оточуючі приділятимуть належну увагу Вашій прекрасній душі й жіночності. Миру, злагоди, любові та достатку! З Днем народження!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.