СЬОМЕ ЗАСІДАННЯ ВАПНЯРСЬКОЇ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ: НОВІ ОБЛИЧЧЯ – НОВІ ПЛАНИ - НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ!

Дата: 15.11.2021 13:07

12 листопада 2021 року досить продуктивно завершилося чергове засідання Молодіжної ради. Цього разу найактивніша молодь громади зібралася разом в сесійній залі Вапнярської селищної ради аби не лише обговорити плани на найближчий час, перспективи розвитку молодіжної політики в громаді,а й дещо оновити керівний склад МР, тобто голову, заступника та секретаря Ради. Так, одностайно члени Молодіжки підтримали та затвердили кандидатуру розважливої, напрочуд активної та рішучої Альони Войтович, як майбутнього голови МР. Слід також відзначити активну роботу попередньої голови Молодіжної ради – Анастасії Стангріт, яка за рік роботи проявила гарні лідерські якості, проте у зв’язку із навчання в ВНЗ у Львові, університетській завантаженості та браком вільного часу, їй довелося достроково відмовитися від своїх повноважень. Отож, ДЯКУЄМО Анастасії за ініціативність, цілеспрямованість та бажаємо такого молодечого запалу й надалі на всіх її життєвих стежинах! А Альону Войтович ВІТАЄМО з новопризначенням і бажаємо нових молодіжних обріїв та успіхів у роботі! Заступником голови МР було обрано юну та цілеспрямовану Дарина Скаженюк. Посаду секретаря залишили без змін, адже обрана кілька місяців тому на цю посаду - Наталія Маринюк виправдала довіру своїх колег по Молодіжній раді, тому її знову обрали секретарем МР. Інші члени Молодіжки теж не залишилися без "управлінських портфелів", адже було ухвалено рішення про створення відділів різних сфер відповідальності. Так, було створено організаційний відділ, який очолила Дарія Барчишина, керівником екологічного відділу став Микола Лісовський, а управління АРТ-відділом доручили Марії Луговській. Також створено і відділ інформаційної політики, який буде висвітлювати відкрито і публічно діяльність МР під керівництвом Катерина Накорнєєва, а розробкою ідей, акцій та проєктів молодіжного напрямку займатимуться Юлія Горенюк та Марина Чорноус. Зокрема, Молодіжна рада активно налаштована успішно розпочати волонтерську діяльність, тому створення відділу благодійної та волонтерської допомоги – рішення вкрай необхідне, і доручено це новообраним членам Молодіжної ради – Вікторія Васильковська, Анастасія Варижук та Юлія Поважна.  Слід зазначити, що члени МР можуть обрати собі відділ за вподобаннями і займатися тим, що їм подобається та добре вдається і приноситиме користь всій громаді. Окрім виборчих питань, члени зібрання також обговорили плани на майбутнє,зокрема розробку Програми підтримки та розвитку молодіжної політики в Вапнярській громаді на 2022-2025 роки, підготовку до новорічно-різдвяних свят тощо.