ВАКЦИНУЙСЯ - НЕ ДАЙ ВІРУСУ ШАНС!

Дата: 05.11.2021 14:44

ЖИТТЯ ПРИ COVID-19.: БОРОТЬБА, ЯКА ТРИВАЄ –

І ВАКЦИНАЦІЯ – ЦЕ НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ СПОСІБ

ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД КОРОНАВІРУСУ!

У всьому світі продовжується програма масової вакцинації, щоб приборкати пандемію COVID-19. Наразі у Вапнярській громаді невакциновані складають абсолютну більшість тих, хто хворіє і потрапляє до лікарень, а це майже 99 % пацієнтів. Тому сьогодні вакцинація — це єдиний і наразі найефективніший спосіб зменшити зростання захворюваності на коронавірус, зокрема і в нашій громаді.

У Вапнярці на базі Вапнярського медичного центру первинної медико-санітарної допомоги за адресою вул. Незалежності, 196 функціонує ПУНКТ ЩЕПЛЕННЯ, де від початку всеукраїнського вакцинування вже щепилося 4 тис. 441 пацієнт. Рівень охоплення вакцинацією в Вапнярській громаді складає 56,6 %. Тож запрошуємо жителів громади та всіх бажаючих на вакцинацію проти COVID-19. Пункт щеплення у Вапнярці працює щодня, включаючи суботу та неділю з 8.00 год. до 18.00 год. Щеплення здійснюються вакцинами на вибір пацієнта: КОМІРНАТІ/COMIRNATY (виробник: Пфайзер Менюфекчуринг, Бельгія), АСТРАЗЕНЕКА/ASTRAZENECA (виробник: SK Bioscience, Корея), КОРОНАВАК/CORONAVAC (виробник: Синовак Лайф Саєнсіз, Китайська Народна Республіка). Усі вони отримали дозвіл Всесвітньої організації охорони здоров’я на екстрене використання. Тож, не зволікайте, вакцинуйтеся вже сьогодні, адже кількість невакцинованих із COVID-19 у лікарнях щодня зростає. Бережіть себе та своїх близьких!

Головний лікар КНП «Вапнярський МЦ ПМСД» Василь Віязловський.