ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!

Дата: 04.11.2021 08:29

Шановні залізничники та  ветерани

залізничного транспорту Вапнярської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня залізничника!

Галузь, у якій Ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства та задовольняє потреби кожного громадянина у перевезеннях.

І сьогодні на станції Вапнярка   працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій.  Висловлюємо вдячність за добросовісну працю всім співробітникам цього виду транспорту.

Шановні залізничники! Бажаємо Вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці й удачі в дорозі на просторах нашої Батьківщини. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях Вас супроводжує тільки зелене світло!

З повагою та найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.