ВАПНЯРСЬКА ТГ ОТРИМАЛА НОВЕ СЛУЖБОВЕ АВТО ДЛЯ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО ГРОМАДИ

Дата: 03.11.2021 09:48

2 листопада 2021 року на площі поблизу адмінбудівлі "Книжка" у Вінниці відбулася передача службового транспорту поліцейським офіцерам громад Вінничиини. Серед них і Олександр Кривко  – поліцейський офіцер Вапнярської громади, якому ключі від автівки і спецзброю - помпову рушницю, а також сертифікат голові Вапнярської ТГ Олександру Горенюку вручили - заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич та начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Іван Іщенко. Автомобіль для нашої громади варістю 500 тис. грн. придбали за кошти з місцевого бюджету в межах реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» згідно Меморандуму про співпрацю. Більше місяця тому в столиці ще один поліцейський офіцер нашої громади Артур Вознюк  отримав новеньке службове авто, придбане за державні кошти. Тож тепер маючи в розпорядженні дві автівки правоохоронці матимуть можливість швидше виконувати свої безпосередні обов'язки, а контролювати безпеку та правопорядок у громаді буде ще оперативніше та ефективніше.

Всього поліцейські офіцери громад Вінничини отримали того дня 21 новий кросовер "Renault Duster". А Вінниччина стала першою в Україні областю, де усі територіальні громади завдяки співпраці поліції з органами місцевої влади та самоврядування підтримали ініціативу поліції у створенні цього безпекового проєкту та підписали Меморандум про співпрацю.