ВАПНЯРСЬКА ГРОМАДА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ОЗЕЛЕНЕННЯ ВІННИЧЧИНИ

Дата: 01.11.2021 12:31

Вже два роки поспіль Вапнярська територіальна громада систематично сприяє в організації проєкту "Озеленення Вінниччини". Цьогоріч у квітні жителі нашої громади долучилися до масового висадження дерев в Україні в рамках проєкту "Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу". Цієї осені  працівники КП "Вапнярський ККП", представники Вапнярської селищної ради, місцеві депутати, пожежники та освітяни продовжили озеленення планету. За кошти з місцевого бюджету було придбано посадковий матеріал і 1 листопада 2021 року по вул. Незалежності (біля колишнього РАЙЗу) було висаджено вічнозелені та листяні дерева, створивши цим насадженням зелену алею. Закликаємо Вас, шановні земляки, долучитися до озелення свого рідного селища чи села, прибудинкової території тощо! Відновлюймо екосистему планети разом!