77-а річниця Дня визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2021 08:46

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009" з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті.

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів. Ми ніколи не забудемо і завжди пам'ятатимемо тих, хто віддав своє життя, захищаючи свою землю від загарбників.

Земний уклін і сердечна подяка всім людям старшого покоління і особисто кожному учаснику тих бурхливих подій за здійснений подвиг заради вільного і щасливого життя нащадків! На Ваших прикладах, чесноти і вистражданих перемог виховані сучасні патріоти - захисники України.

З повагою селищний голова  Вапнярської територіальної громади Олександр ГОРЕНЮК.