МОЛОДЬ ІНІЦІЮЄ – МОЛОДЬ ПЕРЕМАГАЄ!

Дата: 23.10.2021 10:53

8 жовтня 2021 року активісти Молодіжної Ради Вапнярської громади повернулися додому зі столиці України із визначною  МОЛОДІЖНОЮ ПЕРЕМОГОЮ! Участь одинадцятикласниці Вапнярської школи № 1, юної членкині Молодіжної ради - Альони Войтович та  її ініціатива щодо відродження зеленої паркової зони у Вапнярці  (біля колишнього залізничного клубу)  на Форумі молодіжних ініціатив «Action! Forum» за підтримки Посольства США в Україні -  отримала найвищу відзнаку. Протягом двох днів у Київі більше сотні молодих людей презентували свої проєкти, ділилися  власним досвідом з іншими учасниками та переймали досвід в експертів з галузей освіти, громадської діяльності, комунікації та креативної індустрії. Серед чималої кількості представників молодіжних ініціатив з усієї України презентація Альони Войтович та її помічниці та партнерки по Форуму Віти Горущенко, як представника Молодіжної Ради Вапнярської ТГ, отримала схвальні відгуки журі та удостоїлася перемоги у категорії «Суспільні ініціативи» в номінації від національного центру «Мала академія наук України». Наразі Альона Войтович проходить онлайн-навчання по реалізації проекту по відродженню зеленої паркової зони у школі громадської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» у 2022 році. Вітаємо нашу юну активістку Альону Войтович із перемогою, радіємо ініціативності нашої Вапнярської молоді!