ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

Дата: 20.10.2021 15:34

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей Вапнярської територіальної громади, 20 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини під керівництвом селищного голови Олександра Горенюка, за участі начальника відділу Служби у справах дітей Яни Біжан, директора КУ "Центр надання соціальних послуг" Світлани Куржос, директора Інклюзивно-ресурсного центру Людмили Волос, старости с.Колоденка Станіслава Сідлецького, керівників та представників структурних підрозділів Вапнярської селищної ради. Порядок денний засідання містив п'ять  питань, за результатами розгляду яких прийняті відповідні рішення. Підсумовуючи засідання комісії, селищний голова наголосив на необхідності налагодження взаємодії суб’єктів  соціальної роботи з метою вчасного та оперативного  реагування на випадки потрапляння дітей в складні життєві обставини.