ВАПНЯРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ОГОЛОШУЄ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ КОНКУРС «ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ»

Дата: 04.08.2021 18:37

З нагоди відзначення 30-ої річниці Незалежності України та з метою виявлення видатних особистостей, відзначення вагомих досягнень представників ТГ у найбільш важливих сферах професійної та суспільної діяльності Вапнярської територіальної громади започатковується щорічний конкурс «ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ». У конкурсі беруть участь особи, які мають вагомі особисті заслуги та професійні здобутки в економічній, управлінській, соціальній, культурній, громадсько-політичній сферах життя громади, діяльність яких є соціально-значимою та має громадське визнання.

Присвоєння звання «Гордість громади» проводиться за такими номінаціями:

«Громадський діяч року»

«Лідер року органу місцевого самоврядування» -

« Підприємець року»

«Аграрій року»

«Меценат року»

«Професіонал року у комунальній сфері»

«Соціальний працівник року»

«Залізничник року»

«Працівник освіти року»

«Працівник охорони здоров’я року»

«Фізична культура і спорт»

«Блогер року»

«Діяч культури та мистецтва року»

«Оборона. Правопорядок. Захист»

«Милосердя та благодійність»

«Митець року»

«Юний талант року»

«Молода людина року»

У конкурсі беруть участь громадяни, які є жителями та вихідцями Вапнярської територіальної громади. Право висувати претендентів мають органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, професійні спілки, об’єднання громадян, органи самоорганізації населення. Самовисування на присвоєння звання не розглядаються. До участі в конкурсі приймаються лише клопотання на номінантів, в яких йдеться про досягнення, які мали місце з 24 серпня минулого календарного року по 24 серпня поточного року. Документи приймаються щорічно до 10 серпня поточного року.

Перелік необхідних документів:

– клопотання на ім’я голови конкурсної комісії про присвоєння звання «Гордість громади» із зазначенням досягнень претендента та їх соціальну вагомість (зразок клопотання додається).

Із Положенням про присвоєння звання можна ознайомитися за посиланням https://vapnyarska-gromada.gov.ua/docs/849241/.

Нагородження переможців Конкурсу проводиться в урочистій обстановці і широкої гласності на церемонії вшанування володарів звання «Гордість громади», присвяченій святкуванню Дня Незалежності України. Якщо Ви вважаєте, що поряд із Вами є люди, які заслуговують на визнання та мають вагомі здобутки на благо рідного краю, то долучайтеся до конкурсу «Гордість громади»!