ОСВІТЯН ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 01.10.2021 23:50

Напередодні Дня працівника освіти до шкіл Вапнярської громади із урочистою та святковою місією завітали перший заступник селищного голови Руслан Мацерук та керуючий справами виконавчого комітету Вапнярської селищної ради Сергій Маринюк разом із начальником Відділу освіти, культури, молоді та спорту Світланою Ревтюх і керівником профспілкової організації освітян Надією Мазур. В кожному закладі всіх, причетних до освітянської діяльності віншували щирими привітаннями, квітучими трояндами, а також Почесними Грамотами та Подяками як місцевого, районного і обласного, зокрема й міністерського рівнів. Так, за ініціативи та сприяння народного депутата України Лариси Білозір  було нагороджено Подякою Міністерства освіти та науки України вчительку української мови та літератури Вапнярської філії Вапнярського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 (колишня Вапнярська школа № 3) за особистий внесок у розвиток освіти громади й сприяння підвищення рейтингового рівня школи за підсумками ЗНО-2021 – Чепелівську Тамару Михайлівну, якій особисто вручила відзнаку помічниця народної обраниці Тетяна Юзвак. Щиро і сердечно вітала своїх колег і Надія Гигорівна Мазур, вручивши квіти та Почесні Грамоти керівникам шкільних профспілкових осередків та грошові винагороди - закладам загальної середньої освіти. Не оминули увагою візитери й освітян-пенсіонерів, які хоч нині на заслуженому відпочинку, проте завжди їз серця полум’яніють навчанням та вихованням підростаючого покоління. Поважним освітянам, які завітали на урочистості до школи, були вручено квіти та вітальні листівки від селищного голови і начальника Відділу освіти, а також висловили безмежну вдячність за роки роботи за вагомий внесок у розбудову системи освіти, а всім тим освітянам-пенсіонерам, хто не мав можливості доєднатися до шкільного дійства – листівки та квіти будуть передані безпосередньо представниками кожної школи. Окрім освітян Вапнярки, Марківки та Високого привітання також отримали і вербівчани, адже хоч школи там немає, проте вчителі, які багаторічно працювали в шкільному храмі освіти, також заслуговують на подяку та вдячність, отож квіти та листівки теж знайшли сьогодні своїх адресатів у Вербові. Щирі слова, безмежна вдячність, нагороди та відзнаки, радісний настрій та святкові емоції – це лише незначна крихта того, на що заслуговують невтомні сіячі вічного, розумного та мудрого! ДОБРА ВАМ, ЗДОРОВ’Я, ПОВАГИ ВІД ДІТЕЙ, ЖИТТЄВОЇ СИЛИ ТА ШАНИ ВІД ЛЮДЕЙ, ЛЮБІ ОСВІТЯНИ! ЗІ СВЯТОМ ВАС!!!