ВАПНЯРСЬКА ГРОМАДА+МАМАЛИГА+БАНОШ=БУЛО СМАЧНО!

Дата: 03.10.2021 23:44

Недільної сонячної жовтневої днини повітря біля Будинку культури Студенянській територіальній громаді заполонив смачний аромат кукурудзяної каші, адже 3 жовтня відбувся Етно FoodFest «Мамалига VS Банош», який організовували Euroregion "Dniester" спільно з Вінницькою обласною державною адміністрацією. На свято завітали гості з Республіки Молдови , Вінниці, Тульчина, Гайсина і влаштували «батл» двох традиційних страв із кукурудзи. Вапнярська територіальна громада на власні очі мала змогу побачити майстер-клас приготування мамалиги від Миколи Радіонова, разом із селищним головою Олександром Горенюком покуштували смачної каші у світлицях сіл Болган, Студена, Кукули, Гонорівка, Трибусівка та Крижопільської громади, презентувати власний рецепт приготування кукурудзяної каші зі сметаною та бринзою від Галини Філіпенко , запросили гостей у Вапнярську світлицю у стилізації української хати, встигли провести майстер-клас із різьблення від Ігоря Філіпенко, поділитися із обласними журналістами у інтерв’ю секретом виготовлення ляльок-мотанок майстринею Ольги Палагнюк , а ще гумористично «запалити» студенянський танцпол жартами та неперевершеною хореографією від височанського гурту «БУЛОЧКИ» (керівник- Наталя слободян). Свято було безперечно колоритним та по-осінньому барвистим та етнічним!!! А ЩЕ БУЛО ДУЖЕ СМАЧНО!!! (перевірено пустими казанами від мамалиги).