Засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, земельних ділянок водного фонду, лісогосподарського призначення та об’єктів нерухомого майна, що відносяться до комунальної власності Вапнярської селищної територіальної громади

Дата: 05.10.2021 15:39

5 жовтня 2021 року відповідно до доручення голови облдержадміністрації С.Борзова від 08.09.2021 року № 01.01-13/6396 «Щодо виконання завдання пункту 5 Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року «Про заходи державної регіональної політики на підтримку децентралізації влади», введеного в дію Указом Президента України від 29 квітня 2021 року № 180/2021», за участю заступника голови районної державної адміністрації Сергія Чепернатого відбулося засідання комісії Вапнярської селищної територіальної громади з проведення інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, об’єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території громади.

Під час засідання порушувалися питання щодо складу утвореної комісії з інвентаризації водних об’єктів, лісових ресурсів, земельних ділянок водного фонду, лісогосподарського призначення та об’єктів нерухомого майна, що відносяться до комунальної власності територіальної громади, а також питання щодо виділення з місцевого бюджету коштів на проведення інвентаризації земельних ділянок водного фонду та лісогосподарського призначення комунальної власності. Зокрема, Сергій Чепернатий наголосив на наданні організаційно-методичної підтримки органам місцевого самоврядування при здійсненні заходів з інвентаризації об’єктів комунальної власності територіальних громад.

Результати проведеної територіальною громадою роботи будуть висвітлені в заповнених формах звітності.