ПРИВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 26.09.2021 09:05

Шановні працівники закладів дошкільної освіти

Вапнярської громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом –

Всеукраїнським Днем дошкілля!

Професія працівника дошкільної освіти вимагає глибокої самовіддачі, терпіння та нескінченної любові до своєї справи, а головне – до дітей. Роль вихователя в дитячому саду важко переоцінити. Щасливе дитинство і подальша доля дитини багато в чому залежать від мудрості, терпіння і уваги з боку вихователя, адже саме з ним дитина пізнає таємниці та загадки навколишнього світу. Ваш ентузіазм, відданість улюбленій справі, творчий підхід завжди викликають захоплення!

Щирих слів привітань заслуговують не тільки педагоги-вихователі, а й всі працівники, задіяні у сфері дошкільної освіти. Дякую Вам, дорогі працівники дитячих садків: вихователі і нянечки, музичні працівники і завідувачі господарством, медичні працівники і кухарі – всі, хто створює дивовижну Країну Дитинства, – за нескінченну любов до дітей, теплоту душі і серця, турботу і увагу! Всі разом Ви створюєте умови для виховання дітей, піклуєтесь про малечу та забезпечуєте функціонування дошкільних закладів освіти. І ми пишаємось успіхами педагогів, дошкільнят, вихованців дитячих садочків Вапнярської громади!

Від усієї душі бажаю міцного здоров’я й благополуччя, невичерпної енергії і творчого натхнення, вдячності і поваги від малечі та їхніх батьків. Нехай професіоналізм, набутий практичний досвід та педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців дитячих садочків на дні радості й щасливого дитинства!

З найщирішими вітаннями селищний голова

Олександр Горенюк.