ВІТАЄМО ЛАРИСУ МИКОЛАЇВНУ БІЛОЗІР З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 24.09.2021 08:52

Сьогодні, святковими вересневими  фарбами розфарбувала осінь-чарівниця ще один новий рік життя ЛАРИСИ МИКОЛАЇВНИ БІЛОЗІР – народного депутата України IX скликання,  української громадської діячки, політика, чудової людини, прекрасної жінки, непересічної особистості із залізною витримкою, силою волі й величезною цілеспрямованістю,а ще гарного друга  Вапнярської громади, яка неодноразово підтримувала, сприяла, фінансово і проєктно розвивала Вапнярський край, доказом чого й стало присвоєння  в серпні 2021 року Ларисі Білозір звання «Почесний громадянин Вапнярської громади». Вапнярська територіальна громада – її жителі, гості та друзі, селищний голова Вапнярської ТГ та старости сіл Колоденка, Високе, Вербова, Марківка та Антопіль, депутати та виконавчий комітет, керівники та працівники трудових колективів громади, вдячна громадськість ЩИРО ВІТАЄ ВАС, ЛАРИСО МИКОЛАЇВНО, З  ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! Бажаємо, щоб постійними супутниками у житті були мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею.Щастя і радощів у домівку, здоров'я і благополуччя  - родині, натхнення і творчості - на довгій дорозі життя! Дякуємо Вам за величезну підтримку та допомогу нашій громаді, які сприяли вирішенню багатьох проблем і дали можливість реалізувати чимало суспільно важливих проєктів. І нехай цей барвистий святковий букет від всієї Вапнярської громади, зроблений з любов'ю та теплотою, прикрасить яскравими барвами не лише Ваш День Народження, Ларисо Миколаївно, а й все життя!!! ЦІНУЄМО НАШУ ДРУЖБУ І ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ!!! Зі святом!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, старостинських округів, керівники та працівники трудових колективів громади, депутатський корпус та виконавчий комітет, жителі Вапнярської територіальної громади.