ПРИЙМІТЬ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 18.09.2021 12:55

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ІНСПЕКТОРА ВІЙСЬКОВО-ОБЛІКОВОГО СТОЛУ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ПОЧТАР ГАЛИНУ АНАТОЛІЇВНУ!

18 вересня, осіннім привітним вітерцем постукало чудове ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ в життєве віконечко хорошої колеги, прекрасної жінки, високопрофесійного фахівця своєї справи, інспектора військово-облікового столу Вапнярської селищної ради - ПОЧТАР ГАЛИНИ АНАТОЛІЇВНИ! Щиро вітаємо Вас, імениннице, і бажаємо невгасимої іскорки в очах, натхнення, радості в житті та  успіху в роботі. Як Ви знаходите добре слово для кожного, так нехай у Вашому житті кожен день буде добрим! Щоб на Вашому шляху було світло, а на душі — мир і щастя! З Днем народження!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинський округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.