ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА!

Дата: 17.09.2021 09:56

Шановні рятівники, вогнеборці,

ветерани пожежної служби Вапнярської громади!

Щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня рятівника!

Це свято тих людей, які завжди допомагають тим, хто опинився у біді, людей, які допомагають запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій, людей, які захищають здоров’я і життя людей та надають необхідну допомогу постраждалим.

Кожного дня Ви демонструєте відважність та витримку духу. Ви не шкодує ні власного здоров’я, ні життя заради того, щоб врятувати та допомогти іншим. Висловлюю щиру вдячність Вапнярській місцевій пожежній команді за сумлінне виконання службових обов’язків, самовідданість обраній професії, , мужність, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу!

Із нагоди професійного свята бажаю усім рятівникам, всім тим, хто протягом багатьох років із честю виконують покладені на них завдання, життєвої енергії та міцного здоров’я, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай родинне тепло стане міцною опорою справжніх героїв!

З повагою селищний голова Олесандр Горенюк.