ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ВАПНЯРСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЛИ НОВЕ СЛУЖБОВЕ АВТО ТА РУШНИЦІ

Дата: 15.09.2021 11:32

14 вересня 2021 року в м. Києві селищному голові Вапнярської територіальної громади Олександру Горенюку Міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським та представниками Національної поліції України вручено свідоцтво та ключ від службового автомобіля марки Renault Duster для поліцейських офіцерів нашої громади. А також кожен поліцейський отримав службову помпову рушницю, яка є зброєю несмертельної дії і покликана зупинити правопорушника (на фото 2 - поліцейський офіцер Вапнярської громади Артур Вознюк з новенькою спецзброєю в руках). Передача автомобіля відбулась в рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» і авто отримали поліцейські, які в липні цього року закінчили спеціальні курси і стали поліцейськими офіцерами громади. Автомобілі придбані за бюджетні кошти, вони укомплектовані раціями, спецсигналами, планшетами та речами, які стануть в нагоді поліцейським, які нестимуть службу у громаді.

«Поліцейські, які працюють на місцях, можуть повернути простому громадянину в селі, селищі, місті відчуття безпеки. Цей проект має жити. Дякую міжнародним партнерам за передачу авто та представникам місцевих громад, які дбають про своїх жителів», - зазначив Міністр внутрішніх справ. Також Денис Монастирський повідомив, що проект «Поліцейський офіцер громади» є одним з найбільш успішних, а довіра громадян до ПОГів є найбільшою серед усіх представників поліцейської професії.