ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 14.09.2021 08:11

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

НАЧАЛЬНИКА КВЕП "ВАПНЯРКА-ВОДОКАНАЛ" -

ЯКУБОВА ОЛЕКСАНДРА МИКОЛАЙОВИЧА!

14 вересня, чудової осінньої днини, святкує своє ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ хороша людина, доброзичливий та працелюбний чоловік, розважливий та відповідальний керівник, начальник КВЕП "Вапнярка-Водоканал" - ЯКУБОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ! Прийміть щирі вітання, шановний імениннику! Бажаємо Вам безмежного щастя, міцного здоров'я, благополуччя та щоденної радості! Нехай Ваша невичерпна енергія, оптимізм і вміння реалізовувати задумане допомагають вирішувати поставлені перед Вами завдання. Зичимо залишатися таким же життєрадісним, завзятим, креативним та рішучим на посаді головного Вапнярського Нептуна ще багато-багато років!!! ЗІ СВЯТОМ!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, КВЕП "Вапнярка-Водоканал" та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.