Привітання селищного голови з 30-ю річницею Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2021 07:18

Шановні жителі Вапнярської громади, земляки та друзі !

Прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди

30-ї річниці Дня Незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. День незалежності України – важливе свято для кожного українця. В цей день прийнято згадувати усіх, хто працював і працює на благо держави, а також дякувати тим, хто жертвує своїм життям заради мирного неба. Адже цього дня згадуються щемливі моменти нелегкої української історії.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього – обов’язок кожного з нас, усього народу.Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

Сердечно бажаю Вам, міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, радості і добра, успіхів у ваших справах та починаннях, наснаги на довгі і щедрі літа! Нехай Ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним. Зі святом!

З повагою та найщирішими вітаннями

селищний голова

Олександр ГОРЕНЮК.