З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2021 09:31

Шановні мешканці Вапнярської громади, дорогі земляки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди  Дня Державного Прапора !

Державний прапор - символ єдності, сили, свободи та честі. Повага до прапора - це повага до своєї історії, культури і традицій. Під жовто-блакитним  прапором український народ утвердив споконвічну мрію багатьох поколінь про державність, соборність та самостійність. Ми бережемо та шануємо його як найвищу національну святиню.

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня, МИ РІЗНІ, АЛЕ ЄДИНІ. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

В цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, благополуччя та нових звершень! Нехай завжди у Ваших серцях живе почуття гордості за нашу Батьківщину!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк.