ВИЗНАЧЕНО ПРЕТЕНДЕНТІВ КОНКУРСУ «ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ»

Дата: 19.08.2021 16:49

З нагоди відзначення 30-ої річниці Незалежності України та з метою виявлення видатних особистостей, відзначення вагомих досягнень представників ТГ у найбільш важливих сферах професійної та суспільної діяльності Вапнярської територіальної громади започатковано  щорічний конкурс «ГОРДІСТЬ ГРОМАДИ». Відповідно до Положення про проведення щорічного територіального конкурсу «Гордість громади», затвердженого рішенням 14 сесії Вапнярської селищної ради від 19.07.2021 р., відбулось засідання Конкурсної комісії з обговорення та узгодження списку претендентів територіального конкурсу на звання «Гордість громади».

За особливі досягнення у період від 24 серпня 2020 року до 24 серпня 2021 року на розгляд комісії представлено 32 особи у 16 номінаціях:

«Лідер року органу місцевого самоврядування» - Сідлецький Станіслав Боліславович;

«Підприємець року» – Присяжнюк Микола Іванович,  Бойко Василь Анатолійович;

«Аграрій року» - Август Віталій Анатолійович, Спориш Іван Дмитрович, Більмак Василь Миколайович;

«Меценат року» - Фещенко Василь Васильович, Спориш Іван Дмитрович;

«Професіонал  року у комунальній сфері» - Кучер Василь Анатолійович, Мазур Євдокія Василівна, Барасій Василь Васильович;

«Соціальний працівник року» - Маринюк Світлана Володимирівна;

«Залізничник року» - Дарморос Володимир Васильович, Тимошенко Олег Миколайович, Накорнєєв Сергій Олександрович;

«Працівник освіти року» – Іванчихін Анатолій Миколайович, Ключар Оксана Петрівна;

«Працівник охорони здоров’я року» – Рябоконь Євгенія Павлівна;

«Фізична культура і спорт» – Дикий Сергій Юрійович, Патраманський Владислав Олегович;

«Блогер року» - Камінська Марина Сергіївна, Рудий Віктор Григорович.

«Діяч культури та мистецтва року» – Бабз-Бенд «Булочки» с. Високе;

«Оборона. Правопорядок. Захист» –Леськів Денис Ярославович, Тітаренко Євгеній Миколайович, Кривко Олександр Сергійович, Шахов Юрій Михайлович;

«Митець року» - Дячок Юлія Павлівна, Рудий Віктор Григорович;

«Юний талант року» - Горущенко Анна Віталіївна;

«Молода людина року» – Стангріт Анастасія Андріївна, Накорнєєва Катерина Михайлівна.

Нагородження переможців відбудеться на урочистому відзначенні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Вапнярській ТГ 22 серпня 2021 року.