З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ПРИБИРАЛЬНИЦЮ СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

КОЛОДЕНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ -

ПЛАХОТНУ ЮЛІЮ СЕРГІЇВНУ!

5 серпня, святковим літнім вітерцем прилинуло славне День Народження в долю чудової людини, гарної жінки, невтомної трудівниці  із золотим серцем та руками, яка стоїть на сторожі чистоти, порядку і кришталевого блиску адмінприміщень Колоденського старостинського округу  - ПЛАХОТНОЇ ЮЛІЇ СЕРГІЇВНИ! Щиро вітаємо Вас, імениннице, з Днем народження! Бажаємо Вам життєрадісних і довгих років життя, повних міцного здоров'я, сімейного щастя та особистих гараздів. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів! ЗІ СВЯТОМ!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, Відділу освіти, культури, молоді й спорту та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.