ПРИЙМІТЬ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 25.07.2021 09:53

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ

СЕЛИЩНОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ -

ГОНЧАРУКА ВАСИЛЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА!

25 липня, в розпалі літа сонячного, святкує своє День Народження хороша людина, щирий і відкритий душею і серцем чоловік, доброзичливий та шанований вербівчанин, відповідальний та старанний депутат Вапнярської селищної ради VIII скликання - ГОНЧАРУК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ! Щиро вітаємо Вас, шановний імениннику, і зичимо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей. Родинного благополуччя Вам, міцного здоров'я, безмежного щастя та довгих років життя!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.