З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, З ПРЕКРАСНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 09.07.2021 06:56

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ -

НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ЮРИДИЧНОЇ РОБОТИ,

ПОДАТКІВ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ДУДНІК ВІКТОРІЮ СЕРГІЇВНУ!

Осяяна літнім сонечком, 9 липня, зустрічає свій День народження, славне 35-річчя, чудова людина, прекрасна жінка, досвідчений фахівець, начальник відділу юридичної роботи, податків та земельних ресурсів Вапнярської селищної ради  - ДУДНІК ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА. Щиро вітаємо Вас, дорога імениннице! Бажаємо Вам всіх земних благ, якими Всевишній може нагородити жінку: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові і відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, родинної злагоди і добробуту!

Нехай енергійність, душевність і людяність привертають тих, хто працює і спілкується з Вами. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів. Хай буде щасливою кожна мить Вашого життя!

Нехай здійсняться всі Ваші плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість професійного натхнення й успіху та нових блискучих перемог!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.