ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 08.07.2021 08:44

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

БІБЛІОТЕКАРЯ ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ БІБЛІОТЕКИ -

ФІЛІПЕНКО ГАЛИНУ ІВАНІВНУ!

8 липня, гарної літньої днини, святкує своє прекрасне День Народження хороша людина, чудова жінка, невтомна трудівниця бібліотечної скарбниці селища, бібліотекар Вапнярської селищної бібліотеки - ФІЛІПЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА. Щиро вітаємо Вас, імениннице, і бажаємо щастя, благополуччя, професійних успіхів та родинного затишку. Ви несете людям благородну місію,  розвиваєте інтелектуальний потенціалу рідної Вапнярки та громади в цілому, тож зичимо не зупинятися на досягнутому, а Ваша доброта  та мудрість нехай повертаються до Вас сторицею.  Міцного здоров’я Вам, добробуту, творчих надбань, вірних друзів та однодумців, миру і злагоди!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, старостинських округів та Відділу освіти, культури, молоді та спорту, депутатський корпус та виконавчий комітет.