ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ІВАНА КУПАЛА!

Дата: 07.07.2021 08:28

ШАНОВНА ВАПНЯРСЬКА ГРОМАДО!

Івана Купала співпадає з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі, який навчав, хрестив людей, вчив бути справедливими один до одного. Це возвеличення сонця,  землі, води і вогню,  сили природи ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності. Це свято відбувається в час, коли сонце дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.

Вже стало доброю традицією, всією громадою,  відзначати це свято у мальовничому куточку, біля водойми, у селі Колоденка. Цьогоріч із послабленням карантинних обмежень це стало можливим. Тож пригадаймо, як  святкувати Івана Купала як і минулими роками, ЗАВІТАЙТЕ 7 ЛИПНЯ О 18.00 ДО КОЛОДЕНСЬКОГО  СТАВУ І ПРИЄДНАЙТЕСЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО СВЯТА!

ДОРОГІ  ЗЕМЛЯКИ!

Щиро вітаю всіх з найколоритнішим та найцікавішим святом Івана Купала! З нагоди свята,  бажаю всім  здоров`я, успіхів у починаннях та впевненості у своїх силах! Нехай купальське вогнище очистить Вас від усіх хвороб та негараздів. А легендарний цвіт папороті дає віру у надзвичайне та дивовижне. Зі святом Вас!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк.