ВІТАЄМО З 25-РІЧЧЯМ!

ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

ВАПНЯРСЬОКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ЛІСОВСЬКОГО МИКОЛУ ВАЛЕРІЙОВИЧА!

В перший липневий день святкує своє славне День Народження, чудове 25-річчя, хороша і відкрита серцем та душею людина, гарний фахівець своєї справи, головний спеціаліст з публічних закупівель Вапнярської селищної ради - ЛІСОВСЬКИЙ МИКОЛА ВАЛЕРІЙОВИЧ! Щиро вітаємо та бажаємо імениннику-ювіляру бути завжди щасливим, радіти життю, дивуватися, насолоджуватися кожною хвилиною, мріяти, завжди мати вірних, надійних друзів та досягати усіх омріяних життєвих висот. Успіхів у всіх справах і починаннях, кар’єрного росту, підтримки і розуміння рідних та колег. Здоров'я, наснаги, сонячної погоди в житті та безмежного щастя! Залишайся завжди таким же добрим, веселим та  життерадісним, як зараз!

З найщирішими вітаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.