ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 25-ОЇ РІЧНИЦІ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2021 09:25

ШАНОВНА ВАПНЯРСЬКО ГРОМАДО!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України. 28 червня 2021 року ми відзначаємо ювілейну дату  найважливішої події  в літописі  України – 25-ту річницю від дня прийняття Конституції України.  Завдяки цьому ми з гідністю називаємо себе громадянами незалежної української держави.

За 25 років, з дня прийняття Конституції,  зроблено значний крок вперед у розвитку і побудові  незалежної правової  європейської держави.  Я впевнений, що попереду у нас світле майбутнє! Нехай цей святковий день принесе в Ваші оселі родинний затишок і злагоду, радість і успіх, добробут і мир.

Бажаю Вам світлого настрою щоднини і хай міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань кожного громадянина на гідне життя у власній державі. Шануймо нашу Конституцію, наші права та обов’язки! Нехай Основний Закон нашої Держави об’єднує суспільство на добрі справи для щасливого життя!

З повагою селищний голова Олександр ГОРЕНЮК.