ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

БОЙКА БОГДАНА ПЕТРОВИЧА!

12 червня святкує свій чудовий ювілей, 50-те День Народження, депутат Вапнярської селищної ради - БОЙКО БОГДАН ПЕТРОВИЧ! Шановний ювіляре, прийміть щирі вітання та поздоровлення із особлим святом у Вашому житті! 50 років — це час підбивати підсумки або, як кажуть, «збирати каміння», час, коли можна перевести дух і озирнутися назад, проте багато чого зроблено, отримано величезний життєвий досвід, і Ви ще сповнені сил, душа Ваша молода, а значить, рано думати про відпочинок! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей і вести за собою інших. Нехай Вам повсякчас щастить, хай Вас оточують і в усьому підтримують рідні і близькі, віддані друзі і хороші люди!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.