Вапнярська селищна рада оголошує конкурс !

Дата: 11.06.2021 10:41

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади :  Реєстратора з питань власності - адміністратора відділу "Центр надання адміністративних послуг" Вапнярської селищної ради

Вимоги до кандидатів

Освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, бакалавра, магістра. Стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора – не менше одного року. Вільне володіння державною мовою, впевнений користувач ПК.

До заяви із супровідним листом  додаються:

- заповнена особова картка (форма  П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  автобіографія;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру  за минулий рік;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

- Кандидати на посаду можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, резюме, наукові публікації тощо).

Заяви на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня  опублікування  оголошення. (Опубліковано у газеті "Тульчинський край" № 23 від 11.06.2021 р.). Документи  подаються за адресою: смт. Вапнярка, Томашпільського району, вул. Незалежності, 140 Телефон для довідок:,(04350) 3-28-47.

Перелік питань для підготовки кандидатів на іспит