ПРИЙМІТЬ ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 05.06.2021 09:45

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

ДИРЕКТОРА ВАПНЯРСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. №2 -

ВОДВУДА ВОЛОДИМИРА МИКОЛАЙОВИЧА!

В пору літа розквітлого, 5 червня, святкує своє чудове День народження хороша людина, досвідчений і мудрий керівник, директор Вапнярської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 - ВОДВУД ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята та побажання добра, успіху, благополуччя та здоров'я. Нехай на довгій життєвій ниві завжди зустрічаються лише хороші люди і вірні друзі, а Ваш високий професіоналізм, компетентність і почуття відповідальності за доручену справу викликає повагу й добру вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати і спілкуватися з Вами. Щиро зичимо Вам  бадьорості духу, добра, щастя, впевненості у завтрашньому дні й прекрасного настрою!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, Відділу освіти, культури, молоді і спорту та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.