ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СЛАВНИМ 60-РІЧЧЯМ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ІВАНЧИХІНА АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА!

25 травня святкує свій ювілейний День Народження - славне 60-річчя - шанований вапнярчанин, чудовий і досвідчений педагог, мудрий і відповідальний керівник, директор "НВК ""Вапнярська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 3-ДНЗ", розважливий і старанний депутат Вапнярської селищної ради VIII скликання - ІВАНЧИХІН АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ! Прийміть від нас найщиріші вітання з Днем Вашого Народження та найкращі побажання усілякого добра, достатку, успіхів у всіх своїх справах, але найперше - міцного здоров`я! Талант, високий професіоналізм, компетентність та енергійність – ось ті риси, які зробили Вас авторитетною, шанованою і впізнаваною людиною не лише на теренах рідної громади, а й поза нею. Висловлюємо щире захоплення Вашими успіхами на педагогічній та життєвій ниві, дякуємо за активну участь у розвитку галузі освіти рідного краю, активну громадянську позицію!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальшої плідної діяльності!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради, Відділу освіти, культури, молоді та спорту й старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.