СВЯТКУЙМО 15-ЛІТТЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ!
Дата: 19.05.2021 18:17
Кількість переглядів: 313
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04325911/47333869b93d10b999f0c1fd4655723b.jpg)
СВЯТКУЙМО 15-ЛІТТЯ ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВИШИВАНКИ!
Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч ми святкуємо 15-річчя вишиваного свята! Отож, ВДЯГНИ ЗАВТРА ВИШИВАНКУ ТА СФОТОГРАФУЙСЯ!!! В Вапнярському Будинку культури організована тематична вишивана ФОТОЗОНА З НАГОДИ ДНЯ ВИШИВАНКИ , отож не впусти можливості мати незабутні фото на пам’ять! Також 20 травня о 9.00 год. в Вапнярському Будинку культури відбудеться урочисте свято з нагоди Дня вишиванки з дотриманням всіх карантинних вимог. Всі бажаючі, приєднуйтеся!!!
« повернутися