ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!
Дата: 18.05.2021 08:39
Кількість переглядів: 662
ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ
ЗАСТУПНИКА СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ
З ПИТАНЬ ДІЛЬНОСТІ РОБОТИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ РАДИ -
ВАСИЛЕНКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04325911/0f60de6a9236c88f58a67d29a7af6fad.jpg)
18 ТРАВНЯ святкує своє чудове День Народження гарна людина, доброзичливий та привітний чоловік, відповідальний та розсудливий колега, заступник селищного голови з питань діяльності роботи виконавчих органів ради - ВАСИЛЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ! Шановний імениннику, прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Від усього серця зичимо Вам завжди відчувати задоволення та гордість від успішного втілення планів! Ваш неймовірний професіоналізм, досконале знання професійної сфери, щира турбота про добробут громади, порядність і тактовне ставлення до оточуючих – взірець для наслідування! Прийміть щирі побажання міцного здоров`я та наснаги на підкорення всіх життєвих вершин. Хай злагода у родині, всебічна підтримка вірних друзів, плідна праця колективу надихають Вас на нові звершення! Щастя, гармонії, яскравих радісних вражень щодня!
З найкращими побажаннями селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.
« повернутися