ВІТАННЯ З ДНЕМ ЄВРОПИ!

Дата: 15.05.2021 08:43

Шановні жителі та друзі Вапнярської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Європи!

В третю суботу травня Україна традиційно відзначає День Європи. Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці та вчинках кожного з нас. Більш як тисячолітня історія України, події Революції Гідності та протистояння агресору на східних рубежах чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі. Тож об'єднуймося не тільки за географічною ознакою, а  й  і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ  є невід’ємною частиною європейської спільноти! Впевнені, що незважаючи на всі перепони і труднощі,  Україна стане повноправним членом  європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

У цей святковий день зичимо Вам миру, добра, життєвих сил, впевненості у завтрашньому дні та здійснення усіх планів і задумів на благо держави та рідної громади!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.