МОЛОДІЖНА РАДА ВИСАДИЛА У ВАПНЯРЦІ ТРОЯНДОВУ АЛЕЮ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЯ

Дата: 24.04.2021 23:29

З нагоди 35-их роковин Чорнобильської трагедії Молодіжна Рада Вапнярської громади висадила біля Вапнярського селищного Будинку культури 35 кущів білих троянд, як символ відродження навколишнього середовища. Дружно, організовано члени Молодіжної Ради разом із своєю очільницею Анастасією Стангріт впорядкували клумби біля фонтану та висадили трояндові кущі, створивши своєрідну білосніжну алею, яка вже цієї осені радуватиме всіх своєю неповторною красою та нагадуватиме про минулу катастрофу й спонукатиме замислитися про збереження довкілля. Дякуємо всім, хто підтримав дану акцію і сприяв її реалізації! Безмежно вдячні спонсорам – землякам-підприємцям Василю Бойку та Сергію Побережному за фінансове сприяння в придбанні саджанців. Напрочуд приємно, що сьогоднішньою акцією Молодь Вапнярської громади ще раз підтвердила, що вона активна, енергійна, цілеспрямована і неабияк працьовита. АКТИВНА МОЛОДЬ – СИЛЬНА ГРОМАДА!