Відбулося позачергове засідання з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вапнярської селищної ради

Дата: 29.04.2021 22:54

Фото без описуФото без опису

29 квітня 2021 року  відбулося позачергове засідання з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вапнярської селищної ради під керівництвом селищного голови О.П.Горенюка , як голови комісії. У засіданні також взяли участь старости сіл, начальник  відділу Служби, керівництво освітянської спільноти, члени виконавчого комітету Вапнярської селищної ради та інші. На засіданні комісії розглядались питання:

1. Питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків матерями відносно своїх неповнолітніх дітей;

2. Про надання дозволу щодо поділу спадкового майна між неповнолітніми дітьми.

3 Питання щодо створення адміністративної комісії.

Інші.

У ході засідання було заслухано клопотання та заяви, що надійшли у квітні поточного року. Члени  комісії взяли  активну участь у обговоренні, висловловили власну думку та внесли свої пропозиції до відповідних рішень. З'ясовано факти і обставини по кожному питанню окремоПісля розгляду питань були прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.