ВІТАЄМО З ПРЕКРАСНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Дата: 04.05.2021 09:22

ЩИРО ВІТАЄМО

З ЧУДОВИМ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ПРЕКРАСНИМ ЮВІЛЕЄМ

ДЕПУТАТА ВАПНЯРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ -

ПЕЧЕРИЦЮ ЮЛІЮ АНАТОЛІЇВНУ!

4 травня прикрасила щедра доленька ювілейну весняну сторінку життя святковістю та щирими вітаннями для чудової людини, прекрасної жінки, гарного фахівця в своїй професії, відповідального та старанного депутата Вапнярської селищної ради - ПЕЧЕРИЦІ ЮЛІЇ АНАТОЛІЇВНИ! Шановна імениннице, прийміть найщиріші вітання у цей святковий день! Зичимо Вам міцного здоров’я, душевної краси і творчого натхнення, невичерпної енергії і бадьорості! Нехай здійсняться усі Ваші найзаповітніші мрії, а щиросердні привітання від рідних, друзів та дорогих Вашому серцю людей доповнять сьогоднішнє свято приємними сюрпризами та несподіванками! Нехай Ваша праця приносить повагу та вдячність від людей! Щиро зичимо щастя, радості, добра і благополуччя Вам та всій Вашій родині!

З повагою селищний голова Олександр Горенюк, колективи Вапнярської селищної ради та старостинських округів, депутатський корпус та виконавчий комітет.